Jeden z našich projektů
weby pro sportovní kluby
Skvělé funkce, moderní design
15. 6. 2022

V minulosti jsme dostali podnět k vytvoření webových stránek pro jeden pražský sportovní svaz. Během realizace jsme nasbírali mnoho zkušeností a poznali funkce a procesy, které se ve sportovních svazech a klubech využívají.

Začali jsme sledovat dění ve sportu a udělali jsme si obecný průzkum používání webových stránek mezi různými sportovními kluby. Zjistili jsme, že pokud jde o krajské nebo okresní soutěže, je v drtivé většině případů stav jejich webových stránek doslova žalostný.

Využili jsme své znalosti a schopnosti a spustili jsme vývoj webových stránek pro sportovce. Stejně jako například u obcí, které mají podobné požadavky, tak i sportovní kluby na svých webových stránkách používají stále stejné funkce: rozpisy zápasů, výsledky, reportáže, hráčskou základnu a nejnovější aktuality. Pro všechny kluby je používání obdobné.

Na základě těchto podnětů se nám podařilo vytvořit projekt, který výrazně usnadňuje sportovním klubům svou prezentaci a informovanost v online světě. Ovládání je rychlé a velice jednoduché. Tento fakt naši klienti oceňují. Projekt běží již druhým rokem a za tuto dobu máme řadu spokojených klientů!

Neusnuli jsme „na vavřínech“ a pracujeme dále. Tvoříme členskou sekci, včetně zabezpečených stránek i dokumentů a propracovaný rezervační systém pro sportoviště. Našim budoucím i stávajícím klientům chceme práci i prezentaci klubu výrazně usnadnit.

Pokud byste se chtěli o projektu dozvědět více, případně se podívat na reference našich klientů, klikněte zde.

Mezi naše klienty patří:
fotbalisté, basketbalisté, dobrman klub...
Seznam příspěvků blogu
Přečtěte si, co je nového!
01. 11. 2022
Jedním z našich produktů je Datarios, který automatizuje práci s doklady. Přečtěte si, jak firma Zebra Systems odbourala rutinní práci a ušetřila spoustu času i peněz.
30. 09. 2022
Vedle dvou hlavních činností se firma zabývala implementací obchodních, prodejních a e-shopových systémů. A jak chcete nabízet e-shop, když si nedokážete vyzkoušet, jak reálně funguje?
05. 09. 2022
Již je to nějaký čas, kdy spatřil světlo světa náš projekt Datarios a s ním i jeho webové stránky. Od té doby se projekt neuvěřitelně posunul, má spoustu nových funkcí a jeho služby využívají klienti napříč různými obory. To bylo impulsem pro inovaci webových stránek. 
14. 08. 2022
Milovníci čápů. Pomalu ale jistě se prázdniny chýlí ke svému konci a brzy děti zasednou do školních lavic. Pro nás to znamená, že se ve stejném čase naši čápi vydají na dlouhou cestu do teplých krajin.
14. 07. 2022
V dubnu proběhlo papírové sloučení společnosti K-system.CZ a Falco Computer. Administrativa je za námi a nastal čas pro první společné setkání.
10. 06. 2022
Projekt Čápi Třebíč vznikl v souladu s novým brandem sportovní prodejny Fly stork v Třebíči. Prodejna je neodmyslitelně spojena s komínem, na kterém se čapí hnízdo nachází již více než 10 let.
01. 04. 2022
Uplynulý rok byl u nás plný změn. Kromě rozšíření obchodu se sportovním zbožím Flystork a vývojového boomu v Datariosu se nám naskytla příležitost, která se jen těžko odmítá.
Načíst další příspěvky
Už 22 let nás posouvají výzvy našich klientů
22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

Zůstaňte v kontaktu

    S čím vám můžeme pomoci?
    Komu se máme ozvat?