FLYSTORK příběh čápů v Třebíči
Snažíme se přiblížit fanouškům
život čápů na našem komíně
Čapí hnízdo v Třebíči
7. 6. 2022

Projekt Čápi Třebíč vznikl v souladu s novým brandem sportovní prodejny Flystork v Třebíči. Prodejna je neodmyslitelně spojena s komínem, na kterém se čapí hnízdo nachází již více než 10 let. Flystork je jedním z největších prodejců cyklistického zboží předních značek v České republice a disponuje velkými skladovými prostory. Plusy prodejny jsou služby spojené s cyklistikou – servis a půjčovna elektrokol a kol.

Život s těmito tvory nás přiměl k myšlence umístit na komín webkameru, která umožní lidem ze širokého okolí sledovat čápy a jejich mláďata.

Ve spolupráci s ornitology a ochránci přírody jsme prošli veškeré informace, které byly nezbytně nutné k tomu, aby nedošlo k narušení a ohrožení života čápů na třebíčském hnízdě. I přes varování, že záběry mohou být pro citlivé jedince neúnosné, jsme se rozhodli začít psát příběh třebíčských čápů. Ukázat lidem, jak příroda funguje v blízkosti jejich obydlí, jak žijí poslové jara, kteří neváhají zdolat dlouhou a nebezpečnou cestu z teplých krajin sem do Třebíče, aby zde každý rok vyvedli nové generace bílých čápů.

Historky z hnízda jsou vtipné, napínavé, velmi překvapivé a samozřejmě nechybí ani ty smutné až „nervy drásající“. Ze sledování jsme se dozvěděli o těchto krásných tvorech fakta, která jsme netušili. Sledujte čápy s námi zde:

 

Sledujte s námi i vy třebíčské čápy
www.capitrebic.cz
Seznam příspěvků blogu
Přečtěte si, co je nového!
14. 07. 2022
V dubnu proběhlo papírové sloučení společnosti K-system.CZ a Falco Computer. Administrativa je za námi a nastal čas pro první společné setkání.
15. 06. 2022
V minulosti jsme dostali podnět k vytvoření webových stránek pro jeden pražský sportovní svaz. Během realizace jsme nasbírali mnoho zkušeností a poznali funkce a procesy, které se ve sportovních svazech a klubech využívají.
01. 04. 2022
Uplynulý rok byl u nás plný změn. Kromě rozšíření obchodu se sportovním zbožím Flystork a vývojového boomu v Datariosu se nám naskytla příležitost, která se jen těžko odmítá.
Už 22 let nás posouvají výzvy našich klientů
22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

Zůstaňte v kontaktu

    S čím vám můžeme pomoci?
    Komu se máme ozvat?