Sloučení nebo-li fúze společností
1. 4. 2022

Uplynulý rok byl u nás plný změn. Kromě rozšíření obchodu se sportovním zbožím Flystork a vývojového boomu v Datariosu se nám naskytla příležitost, která se jen těžko odmítá.

Vedení společnosti Falco computer, dlouholeté úspěšného hráče na trhu IT a elektroinstalací se rozhodlo pro prodej firmy a my jsme této příležitosti využili.

Sloučení nebo tzv. fúze se připravovala několik měsíců. Den D nastal 1. 4. 2022, kdy se společnost Falco computer prakticky stala součástí firmy K-system.CZ s. r. o.

Samozřejmě je s tímto krokem spojeno spousta administrativy. Aby fúze proběhla bez potíží včetně sloučení účetní agendy, rozhodli jsme se pro kompletní revizi firemních procesů obou společností, jejich analýzu, optimalizaci a nastavení do zcela nového prostředí ERP systému Money S5.

Pevně věříme, že se stávajícím i papírově novým spolupracovníkům bude naše vnitrofiremní atmosféra líbit a společně se všichni seznámíme na plánovaném jarním teambuildingu v prostředí okolí řeky Sázavy.

Pokud se chcete stát členy našeho týmu, mrkněte na volné pozice.

Společně budeme ještě lepší!
Seznam příspěvků blogu
Přečtěte si, co je nového!
14. 07. 2022
V dubnu proběhlo papírové sloučení společnosti K-system.CZ a Falco Computer. Administrativa je za námi a nastal čas pro první společné setkání.
15. 06. 2022
V minulosti jsme dostali podnět k vytvoření webových stránek pro jeden pražský sportovní svaz. Během realizace jsme nasbírali mnoho zkušeností a poznali funkce a procesy, které se ve sportovních svazech a klubech využívají.
10. 06. 2022
Projekt Čápi Třebíč vznikl v souladu s novým brandem sportovní prodejny Fly stork v Třebíči. Prodejna je neodmyslitelně spojena s komínem, na kterém se čapí hnízdo nachází již více než 10 let.
Už 22 let nás posouvají výzvy našich klientů
22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

Zůstaňte v kontaktu

    S čím vám můžeme pomoci?
    Komu se máme ozvat?