Nové webové stránky www.datarios.cz
Jak jsme tvořili novou prezentaci.
5. 9. 2022

Již je to nějaký čas, kdy spatřil světlo světa náš projekt Datarios a s ním i jeho webové stránky. Od té doby se projekt neuvěřitelně posunul, má spoustu nových funkcí a jeho služby využívají klienti napříč různými obory. To bylo impulsem pro inovaci webových stránek. 

Abychom projekt mohli posunout blíže k širšímu spektru zákazníků, začali jsme tvořením přesných a srozumitelných obsahů. Z našich zkušeností víme, že tvorba kvalitních a přístupných stránek není jednoduchá a má širší kontext. Návštěvník musí ideálně pochopit to, jak Datarios funguje, jeho přednosti a uživatelské přínosy. Celý koncept jsme pojali moderně, pomocí obrázků jsme se snažili zákazníkům přiblížit všechny funkce projektu. 

Obsah i vzhled jsou velice důležité, ale aby naše nové stránky byly úspěšné, musí splňovat veškeré technické standardy. Protože máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových aplikací, postavili jsme Datarios na nejmodernějších technologiích. Rychlé načítání, jednoduchá administrace, funkční formuláře, nastavení SEO, Google Analytics a registrace do Google Search Console – to je základ úspěšných stránek. 

Na poradách jsme často vedli živé diskuze nad obsahem, strukturou, vzhledem, ikonkami a grafikou webových stránek. Protože jsme sehraný tým, našli jsme cestu vytvořit takové stránky, které si Datarios zaslouží. 

Pokud by vás vzhled stránek nebo projekt Datarios zaujal a chtěli jste ho vyzkoušet, není nic jednoduššího než kliknout na www.datarios.cz. 

Přemýšlíte o digitalizaci účetnictví?
Více informací na našem novém webu.
Seznam příspěvků blogu
Přečtěte si, co je nového!
01. 11. 2022
Jedním z našich produktů je Datarios, který automatizuje práci s doklady. Přečtěte si, jak firma Zebra Systems odbourala rutinní práci a ušetřila spoustu času i peněz.
30. 09. 2022
Vedle dvou hlavních činností se firma zabývala implementací obchodních, prodejních a e-shopových systémů. A jak chcete nabízet e-shop, když si nedokážete vyzkoušet, jak reálně funguje?
14. 08. 2022
Milovníci čápů. Pomalu ale jistě se prázdniny chýlí ke svému konci a brzy děti zasednou do školních lavic. Pro nás to znamená, že se ve stejném čase naši čápi vydají na dlouhou cestu do teplých krajin.
14. 07. 2022
V dubnu proběhlo papírové sloučení společnosti K-system.CZ a Falco Computer. Administrativa je za námi a nastal čas pro první společné setkání.
15. 06. 2022
V minulosti jsme dostali podnět k vytvoření webových stránek pro jeden pražský sportovní svaz. Během realizace jsme nasbírali mnoho zkušeností a poznali funkce a procesy, které se ve sportovních svazech a klubech využívají.
10. 06. 2022
Projekt Čápi Třebíč vznikl v souladu s novým brandem sportovní prodejny Fly stork v Třebíči. Prodejna je neodmyslitelně spojena s komínem, na kterém se čapí hnízdo nachází již více než 10 let.
01. 04. 2022
Uplynulý rok byl u nás plný změn. Kromě rozšíření obchodu se sportovním zbožím Flystork a vývojového boomu v Datariosu se nám naskytla příležitost, která se jen těžko odmítá.
Načíst další příspěvky
Už 22 let nás posouvají výzvy našich klientů
22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

Zůstaňte v kontaktu

    S čím vám můžeme pomoci?
    Komu se máme ozvat?