Příběh e-shopu Flystork
Proč si firma zabývající implementací software a účetnictvím pořizuje obchod se sportovním zbožím?
30. 9. 2022

Psal se rok 2010 a z důvodu celkové rekonstrukce sídla společnosti vznikl v suterénu nevyužitý prostor.

Co s ním?

Vedle dvou hlavních činností se firma zabývala implementací obchodních, prodejních a e-shopových systémů. A jak chcete nabízet e-shop, když si nedokážete vyzkoušet, jak reálně funguje? Tudíž se potřebné spojilo s užitečným a v suterénu vznikl obchod se sportovním zbožím. Sport a zejména cyklistika jsou velkým koníčkem jednatele firmy a vždy je dobré prodávat produkty, kterým skvěle rozumíte. Postupem času tržby rostly jak v prodejně, tak hlavně na internetu. Naši vývojáři programovali nové funkcionality, řešili technologie, které jsme v obchodě ihned testovali. Díky bezchybnému provozu a přátelskému zákaznickému servisu nám náš obchod přestal kapacitně stačit.

Našli jsme si nový prostor v centru města, kde jsme měli možnost růstu – větší sklady i prodejní plochy. V roce 2019 jsme v rámci dlouho připravovaného rebrandingu změnili název z původního K-sports na Flystork. Změna a pointa názvu nebyla náhodná, na komíně nad prodejnou nám pravidelně hnízdí čápi, které je možné sledovat na námi provozovaných webových stránkách www.capitrebic.cz

Naše služby se rozšiřovaly stejně jako prodejní a skladovací prostory. Do portfolia služeb se zařadil servis a půjčovna kol, koloběžek, lyží a paddleboardů.

V dnešní době patříme mezi největší hráče na trhu s cyklistikou a sportovním vybavením. Spolupracujeme se spoustou významných značek a díky propracovanému systému zákaznických benefitů se k nám naši klienti rádi vrací.

A co plánujeme do budoucna? Zavádíme systém WMS pro řízení skladů, abychom zvýšili efektivitu odesílání objednaného zboží. Zaměřujeme se na kvalitu a rozšiřování sortimentu. Chceme našim zákazníkům nabídnout komplexní služby v oblasti cyklistiky, outdooru, ale i dalšího zboží z oblasti sportu a volnočasových aktivit.

Vyzkoušejte si funkce našeho e-shopu!
Seznam příspěvků blogu
Přečtěte si, co je nového!
01. 11. 2022
Jedním z našich produktů je Datarios, který automatizuje práci s doklady. Přečtěte si, jak firma Zebra Systems odbourala rutinní práci a ušetřila spoustu času i peněz.
05. 09. 2022
Již je to nějaký čas, kdy spatřil světlo světa náš projekt Datarios a s ním i jeho webové stránky. Od té doby se projekt neuvěřitelně posunul, má spoustu nových funkcí a jeho služby využívají klienti napříč různými obory. To bylo impulsem pro inovaci webových stránek. 
14. 08. 2022
Milovníci čápů. Pomalu ale jistě se prázdniny chýlí ke svému konci a brzy děti zasednou do školních lavic. Pro nás to znamená, že se ve stejném čase naši čápi vydají na dlouhou cestu do teplých krajin.
14. 07. 2022
V dubnu proběhlo papírové sloučení společnosti K-system.CZ a Falco Computer. Administrativa je za námi a nastal čas pro první společné setkání.
15. 06. 2022
V minulosti jsme dostali podnět k vytvoření webových stránek pro jeden pražský sportovní svaz. Během realizace jsme nasbírali mnoho zkušeností a poznali funkce a procesy, které se ve sportovních svazech a klubech využívají.
10. 06. 2022
Projekt Čápi Třebíč vznikl v souladu s novým brandem sportovní prodejny Fly stork v Třebíči. Prodejna je neodmyslitelně spojena s komínem, na kterém se čapí hnízdo nachází již více než 10 let.
01. 04. 2022
Uplynulý rok byl u nás plný změn. Kromě rozšíření obchodu se sportovním zbožím Flystork a vývojového boomu v Datariosu se nám naskytla příležitost, která se jen těžko odmítá.
Načíst další příspěvky
Už 22 let nás posouvají výzvy našich klientů
22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

Zůstaňte v kontaktu

    S čím vám můžeme pomoci?
    Komu se máme ozvat?