Příběh e-shopu Flystork
Proč si firma zabývající implementací software a účetnictvím pořizuje obchod se sportovním zbožím?
30. 9. 2022

Psal se rok 2010 a z důvodu celkové rekonstrukce sídla společnosti vznikl v suterénu nevyužitý prostor.

Co s ním?

Vedle dvou hlavních činností se firma zabývala implementací obchodních, prodejních a e-shopových systémů. A jak chcete nabízet e-shop, když si nedokážete vyzkoušet, jak reálně funguje? Tudíž se potřebné spojilo s užitečným a v suterénu vznikl obchod se sportovním zbožím. Sport a zejména cyklistika jsou velkým koníčkem jednatele firmy a vždy je dobré prodávat produkty, kterým skvěle rozumíte. Postupem času tržby rostly jak v prodejně, tak hlavně na internetu. Naši vývojáři programovali nové funkcionality, řešili technologie, které jsme v obchodě ihned testovali. Díky bezchybnému provozu a přátelskému zákaznickému servisu nám náš obchod přestal kapacitně stačit.

Našli jsme si nový prostor v centru města, kde jsme měli možnost růstu – větší sklady i prodejní plochy. V roce 2019 jsme v rámci dlouho připravovaného rebrandingu změnili název z původního K-sports na Flystork. Změna a pointa názvu nebyla náhodná, na komíně nad prodejnou nám pravidelně hnízdí čápi, které je možné sledovat na námi provozovaných webových stránkách www.capitrebic.cz

Naše služby se rozšiřovaly stejně jako prodejní a skladovací prostory. Do portfolia služeb se zařadil servis a půjčovna kol, koloběžek, lyží a paddleboardů.

V dnešní době patříme mezi největší hráče na trhu s cyklistikou a sportovním vybavením. Spolupracujeme se spoustou významných značek a díky propracovanému systému zákaznických benefitů se k nám naši klienti rádi vrací.

A co plánujeme do budoucna? Zavádíme systém WMS pro řízení skladů, abychom zvýšili efektivitu odesílání objednaného zboží. Zaměřujeme se na kvalitu a rozšiřování sortimentu. Chceme našim zákazníkům nabídnout komplexní služby v oblasti cyklistiky, outdooru, ale i dalšího zboží z oblasti sportu a volnočasových aktivit.

Vyzkoušejte si funkce našeho e-shopu!
Seznam příspěvků blogu
Přečtěte si, co je nového!
24. 11. 2023
Nepodceňujeme komunikaci se studenty, seznamujeme je s možností růstu a kariéry u nás.
22. 08. 2023
Do nově zrekonstruovaných prostor se prodejna přestěhovala 16. srpna 2023
02. 08. 2023
Letošní třebíčská trojka mladých čápů úspěšně zvládla letecký výcvik
21. 06. 2023
8. ročník charitativního běhu HAPPY RUN byl věnován Milánkovi z Brna, kterému byla diagnostikována SMA - spinální svalová atrofie druhého typu.
30. 05. 2023
Pro udržení stejné noty je důležité pořádat pravidelná setkání. Tentokrát jsme to pojali jako rodinné odpoledne, protože zcela výjimečně setkání proběhlo v sobotu.
18. 05. 2023
Uplynulo již 35 dní od snesení prvního vajíčka a na hnízdě se začínají klubat mladí.
25. 04. 2023
Reagujeme na požadavky klientů a zvyšujeme kvalitu služeb, které nabízíme.
01. 04. 2023
Sledování čápů v Třebíči se stalo nedílnou součástí všedních dní mnoha lidí. To se projevilo na facebookové stránce Čápi Třebíč, které letos tryskem vzrostla sledovanost. Na podzim při odletu loňských čápů Tondy a Týny, jsme měli sledujících kolem 2500. Letos, po příletu samce Tondy, skupinka sledujících vzrostla na 15 700. A fanoušci stále přibývají.
01. 11. 2022
Jedním z našich produktů je Datarios, který automatizuje práci s doklady. Přečtěte si, jak firma Zebra Systems odbourala rutinní práci a ušetřila spoustu času i peněz.
05. 09. 2022
Již je to nějaký čas, kdy spatřil světlo světa náš projekt Datarios a s ním i jeho webové stránky. Od té doby se projekt neuvěřitelně posunul, má spoustu nových funkcí a jeho služby využívají klienti napříč různými obory. To bylo impulsem pro inovaci webových stránek. 
14. 08. 2022
Milovníci čápů. Pomalu ale jistě se prázdniny chýlí ke svému konci a brzy děti zasednou do školních lavic. Pro nás to znamená, že se ve stejném čase naši čápi vydají na dlouhou cestu do teplých krajin.
14. 07. 2022
V dubnu proběhlo papírové sloučení společnosti K-system.CZ a Falco Computer. Administrativa je za námi a nastal čas pro první společné setkání.
15. 06. 2022
V minulosti jsme dostali podnět k vytvoření webových stránek pro jeden pražský sportovní svaz. Během realizace jsme nasbírali mnoho zkušeností a poznali funkce a procesy, které se ve sportovních svazech a klubech využívají.
10. 06. 2022
Projekt Čápi Třebíč vznikl v souladu s novým brandem sportovní prodejny Fly stork v Třebíči. Prodejna je neodmyslitelně spojena s komínem, na kterém se čapí hnízdo nachází již více než 10 let.
01. 04. 2022
Uplynulý rok byl u nás plný změn. Kromě rozšíření obchodu se sportovním zbožím Flystork a vývojového boomu v Datariosu se nám naskytla příležitost, která se jen těžko odmítá.
Načíst další příspěvky
Už 22 let nás posouvají výzvy našich klientů
22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

Zůstaňte v kontaktu

    S čím vám můžeme pomoci?
    Komu se máme ozvat?