První společná firemní akce
K-system.CZ a Falco computer na "jedné lodi".
14. 7. 2022

V dubnu proběhlo papírové sloučení společnosti K-system.CZ a Falco Computer. Administrativa je za námi a nastal čas pro první společné setkání. Protože se nebojíme a rádi děláme věci pořádně, naplánovali jsem hned třídenní teambuilding, na kterém bylo dost času se okouknout, trochu se oťukat a k překvapení nás všech i trochu osahat.

Akci jsme zahájili v pivovaru Kácov, kde jsme měli možnost vidět tradiční výrobu piva s ochutnávkou.

V kempu u Sázavy byl připravený program, který pro nás nachystala místní agentura. Rozděleni do skupin jsme plnili vypečené úkoly, při kterých musely zábrany stranou 😊. Společnými silami jsme překonávali nastražené překážky a někdy se doslova nosili na rukou… A jak se ukázalo, když se společně umíme zasmát, vyhrajeme všichni. Prolomili jsme ledy a večer se nesl v pohodové atmosféře u táboráku.

Druhý den na většinu z nás čekaly nástrahy místní řeky. S menšími, či většími obtížemi jsme zdolali téměř 15 kilometrů řeky Sázavy. Kdo se necítil být vodákem, objevoval krásy místní přírody pěšky nebo na kole. Večer jsme se měli opět možnost společně pobavit u ohně.

Následující ráno jsme vyrazili domů.

Přijeli jsme jako dvě firmy a loučili se jako jeden K-system group.

Díky moc všem za skvělou akci a přeji nám, aby nám to společně šlapalo i dál.

 

Náš první teambuilding byl skvělým začátkem
vzájemné spolupráce!
Seznam příspěvků blogu
Přečtěte si, co je nového!
01. 11. 2022
Jedním z našich produktů je Datarios, který automatizuje práci s doklady. Přečtěte si, jak firma Zebra Systems odbourala rutinní práci a ušetřila spoustu času i peněz.
30. 09. 2022
Vedle dvou hlavních činností se firma zabývala implementací obchodních, prodejních a e-shopových systémů. A jak chcete nabízet e-shop, když si nedokážete vyzkoušet, jak reálně funguje?
05. 09. 2022
Již je to nějaký čas, kdy spatřil světlo světa náš projekt Datarios a s ním i jeho webové stránky. Od té doby se projekt neuvěřitelně posunul, má spoustu nových funkcí a jeho služby využívají klienti napříč různými obory. To bylo impulsem pro inovaci webových stránek. 
14. 08. 2022
Milovníci čápů. Pomalu ale jistě se prázdniny chýlí ke svému konci a brzy děti zasednou do školních lavic. Pro nás to znamená, že se ve stejném čase naši čápi vydají na dlouhou cestu do teplých krajin.
15. 06. 2022
V minulosti jsme dostali podnět k vytvoření webových stránek pro jeden pražský sportovní svaz. Během realizace jsme nasbírali mnoho zkušeností a poznali funkce a procesy, které se ve sportovních svazech a klubech využívají.
10. 06. 2022
Projekt Čápi Třebíč vznikl v souladu s novým brandem sportovní prodejny Fly stork v Třebíči. Prodejna je neodmyslitelně spojena s komínem, na kterém se čapí hnízdo nachází již více než 10 let.
01. 04. 2022
Uplynulý rok byl u nás plný změn. Kromě rozšíření obchodu se sportovním zbožím Flystork a vývojového boomu v Datariosu se nám naskytla příležitost, která se jen těžko odmítá.
Načíst další příspěvky
Už 22 let nás posouvají výzvy našich klientů
22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

Zůstaňte v kontaktu

    S čím vám můžeme pomoci?
    Komu se máme ozvat?