Už 22 let pomáháme
budovat byznys
Jsme spolehlivým partnerem našich zákazníků
Připravili jsme výběr našich referenci a vyjádření našich zákazníků
Reference
Datarios
Vývoj aplikací
Elektroinstalace
IT služby
Implementace ERP
ZEBRA SYSTEMS s.r.o.
KONEC RUČNÍMU PŘEPISOVÁNÍ FAKTUR,
datarios nám zpracovává až 600 faktur měsíčně

Společnost ZEBRA SYSTEMS s.r.o. je jedním z předních českých distributorů bezpečnostních IT systémů. To kromě jiného znamená, že se musí vypořádávat s velkým množstvím (často obsáhlých) faktur, které jí přicházejí každý měsíc. Dlouhou dobu všechny PDF faktury ručně přepisovala externí účetní do Money S5 – ERP systému, který firma používá. Často to byla až polovina její veškeré agendy. Pokračujte na webu datarios.cz

RNDr. Zdeněk Bínek
jednatel společnosti
LOMY MOŘINA spol. s.r.o.
KOLOBĚH DOKLADŮ BEZ PAPÍRU
Se systémem Datarios jsme v 21. století

Společnost LOMY MOŘINA spol. s r.o. se zabývá těžbou a výrobou chemického vápence a stavebního kameniva. V současné době je objem výroby kameniva v celé společnosti cca 1,2 mil. tun ročně, z toho 0,7 mil. tun vápenců chemických a 0,5 mil. tun vápenců, klasifikovaných jako stavební kamenivo. Tuto těžbu zajišťují dva výrobní provozy – Mořina a Tetín. Pokračujte na webu datarios.cz

Ing. Radim Lex
jednatel společnosti
ČEZ energetické produkty, s. r. o.
SKENOVÁNÍ FAKTUR JE MINULOSTÍ Se systémem Datarios
ušetříme tisíce listů papíru každý rok.

Společnost ČEZ Energetické produkty, s.r.o. se zabývá dalším zpracováním vedlejších energetických produktů v elektrárnách skupiny ČEZ. Řadu let řešila příjem a schvalování dokladů papírově – přijaté doklady se tiskly, schvalovaly a následně opět skenovaly a archivovaly v šanonech. To s sebou přinášelo samozřejmě spoustu práce i papíru navíc. Nemluvě o tom, že případné zpětné dohledávání dokladů bylo často prakticky nemožné. Pokračujte na webu datarios.cz

Mgr. Pavel Šleška
jednatel společnosti
Tesco Mobile
Mobilní aplikace a webové stránky pro virtuálního operátora

Společnost K-system.CZ pro nás zajišťuje vývoj a provoz mobilních aplikací pro www.tescomobile.cz a www.simple.cz a podpůrné webové stránky. Záleží nám, aby naši zákazníci měli správy svých účtů rychle po ruce. Uživatelé mohou velice rychle a jednoduše monitorovat a spravovat své služby. Každý má okamžitý přehled o čerpání, může dokupovat datové balíčky nebo online dobíjet kredit. Se správou aplikaci i zapracovaní dalších funkcí jsme velice spokojeni, a to stejné můžeme říct i o administraci našich webových stránek.

Lada Franková
Marketing manager
Silnoproudé sítě
Slaboproudé systémy
Krajská knihovna Vysočiny

Realizace 2018 – 2020

Silnoproudé a slaboproudé rozvody pro knihovnu a parkovací dům

 • kompletní silnoproud včetně hromosvodu
 • nouzového osvětlení, revize, požární systém
 • systém zabezpečení, strukturovaná kabeláž
Zobrazit více
Zobrazit méně
Projekce
Slaboproudé systémy
POEX

Skladová a výrobní hala Velké Meziříčí

 • realizace 2019 – 2020
 • slaboproudé systémy včetně projekce
 • systém zabezpečení, požární systém, kamerový systém, AV technologie, strukturovaná kabeláž
Zobrazit více
Zobrazit méně
Silnoproudé sítě
Slaboproudé systémy
Lidl – logistické centrum a prodejny

Silnoproudé a slaboproudé rozvody.

LIDL Třebíč

 • modernizace silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace

Stránecká Zhoř – logistické centrum

 • úpravy rozvoden, osvětlení, venkovní osvětlení a hromosvodu
Zobrazit více
Zobrazit méně
Silnoproudé sítě
Slaboproudé systémy
Kaufland – nákupní centra

Kompletní silnoproudé a slaboproudé rozvody v nákupních centrech Kaufland po celé ČR. Trafostanice, rozváděče, LED osvětlení, nouzové osvětlení, požární a evakuační systémy, systémy zabezpečení objektů, strukturovaná kabeláž a další technologie.

Velké Meziříčí, Brandýs nad Labem, Plzeň, České Budějovice

Zobrazit více
Zobrazit méně
Projekce
Revize
Silnoproudé sítě
Slaboproudé systémy
Courtyard by Marriott Brno

Silnoproudé a slaboproudé rozvody hotel Marriott.
Realizace 2016 včetně projektové dokumentace a revizí. Požární a evakuační systém. Kamerový systém

Zobrazit více
Zobrazit méně
Revize
Silnoproudé sítě
Slaboproudé systémy
CTP Parky

Od roku 2010 do dnes – Silnoproudé a slaboproudé rozvody v průmyslových a kancelářských objektech CTP po celé ČR. Následné elektrorevize, revize požárních systémů, nouzového osvětlení a další.

Brno, Pohořelice, Humpolec, Divišov, Praha, Teplice, Bor u Tachova

Zobrazit více
Zobrazit méně
Silnoproudé sítě
Slaboproudé systémy
Bidfood – Výrobce a distributor potravin

Silnoproudé a slaboproudé rozvody v průmyslových objektech Bidfood po celé ČR.

Bidfood Velké Meziříčí

 • provozní a servisní elektroinstalace, veškeré revize elektro zařízení a spotřebičů

Bidfood Planná u Českých Budějovic (skladový areál)

 • realizace 2020 – VN Trafo, Silnoproudé elektroinstalace, Strukturovaná kabeláž, Kamerový systém, kontrola vstupu, zabezpečovací systém, docházka

Bidfood Planná u ČB a Bidfood Chlumec nad Cidlinou

 • VN Trafo, Silnoproudé elektroinstalace, Strukturovaná kabeláž, Kamerový systém, kontrola vstupu, zabezpečovací systém, docházka. Realizace 2020 – 2023
Zobrazit více
Zobrazit méně
Projekce
Revize
Silnoproudé sítě
Apollo Business Center II – Bratislava (IBM SK)

Slaboproudé rozvody pro office prostory nájemce IBM Slovenská republika. Realizace 2022 – 2023 včetně projektové dokumentace a revizí. Dodávka – Elektronická kontrola vstupu, zabezpečení prostor a kamerový systém.

Zobrazit více
Zobrazit méně
Základní a mateřská škola Křižanov

Přestože se naše společnost zaměřuje především na podnikovou klientelu je ZŠ a MŠ Křižanov mezi našimi zákazníky zástupcem z oblasti rozpočtových a příspěvkových organizací. Pro školu zajišťujeme provoz serverového prostředí a správu nemalého množství pracovních stanic pro učitelský sbor a žáky. Je nutné si uvědomit, že školy jako je tato, které umožňují přístup k IT technologiím všem svým žákům vlastním účtem, často předstihnou v počtu uživatelů řadu firem. S příchodem Covidu jsme pomohli škole zvládnout tuto situaci vytvořením hybridního prostředí, kde část především komunikačních služeb, je provozována v cloudu. Pro učitelský sbor a žáky tak bylo snazší zvládnout výuku on-line formou. Jedním z posledních projektů, které jsme realizovali, bylo zapojení školy do projektu IROP s dodržením předepsaného standardu konektivity.

Rotana

Společnost Rotana patří mezi naše typické zákazníky – výrobní firmy. Vyznačuje se však velkým zájmem o nové technologie a snahou automatizovat a optimalizovat celou řadu činností od těch administrativních až po výrobní. Velký význam je kladen na nutnost bezvýpadkového provozu výrobních technologií, a proto jsme zákazníkovi dodali a spravujeme serverové prostředí s vysokou dostupností. Protože jsou obráběcí stroje softwarově řízeny počítačem, je rovněž důležité v případě poruchy CNC obnovit výrobu neprodleně výměnou řídícího PC nebo výrobu přenést na jiný stroj. I zde se využívá centrální řízení servery a centralizované zálohování systému jednotlivých řídících PC. Nezbytná je spolupráce s třetími stranami / dodavateli software a výrobních strojů obvykle v cizím jazyce.

Adler

Rakouská společnost ADLER patří mezi skupinu našich zákazníků, kteří mají zahraničního vlastníka a vlastní IT oddělení v jejich centrále. Pro tuto společnost máme na starosti provozy v České republice i na Slovensku. Naším úkolem jsou dodávky a správa lokálních serverů na pobočkách, výstavba a dohled nad síťovým prostředím i péče o uživatele a jejich podpora. Podstatnou roli v těchto případech hraje síťové propojení v rámci podnikové WAN sítě a napojení lokálních zařízení do celopodnikových řešení v oblasti komunikačních technologií, informačních systémů a zabezpečení. Významnou roli hraje i schopnost našich IT pracovníků komunikovat s pracovníky IT oddělení v zahraničí v cizím jazyce.

Agados

Dodávky IT služeb pro společnost AGADOS, největšího výrobce přívěsných vozíků v ČR, jsme zahájili již v roce 2001 v jejím původním sídle. Společně s našim střediskem elektroinstalací jsme se v roce 2006 z pohledu IT prvků podíleli na budování slaboproudých technologií (EZS, CCTV, docházkový systém) v novém areálu v průmyslové zóně. Dodali jsme a neustále obnovujeme, spravujeme a rozvíjíme IT prostředí s datovým centrem s vysokou dostupností, využívající moderní metody virtualizace, zabezpečení a zálohování. Spravujeme také koncové stanice a jejich příslušenství a poskytujeme podporu jejím uživatelům. Koordinujeme dodávky softwarových řešení třetích stran, aby mohli zaměstnanci společnosti efektivně a pohodlně využívat výpočetní techniku pro svoji práci.

ČEZ energetické produkty, s. r. o.
IMPLEMENTACE ERP SYSTÉMU MONEY S5
MODUL DOCHÁZKA A EVIDENCE ŠKOLENÍ

V našem oboru podnikání jsme si stanovili vysoké cíle. Abychom jich dosáhli, potřebovali jsme kvalitní nástroje. Jedním z nich byl ERP systém Money S5, který nám implementoval K-system.CZ. Vše proběhlo naprosto bez potíží. Nadále si necháváme programovat moduly přímo na míru, které nám podstatně ulehčují práci, šetří náš čas a dokonale ukazují výsledky našich provozoven.

Pavel Šléška
generální ředitel
Lomy Mořina spol. s r. o.
ERP, pokladní systémy, webové stránky a hardware

V naší společnosti jsme požadovali komplexní dodávku IT od A do Z. Firma K-system.CZ nám dokázala nabídnout řešení ERP, dodávku pokladních systémů, webové stránky i správu a servis HW a sítí. Implementace a související práce proběhly naprosto profesionálně a my už jen využíváme veškeré výhody perfektně nastaveného řešení.

Radim Lex
Jednatel
Yashica s. r. o.
Implementace ERP systému Money S5

Naše firma v průběhu let rozšířila své podnikatelské aktivity a k tomuto jsme potřebovali i kvalitní informační systém. Protože jsme v minulosti používali Money S3, přechod na dokonalejšího „sourozence“ byl jasnou volbou. Money S5 nám implementoval náš dlouholetý obchodní partner, proto jsme ani nečekali výraznější potíže. V současné době vše funguje a poskytuje data, tak jak jsme si představovali.

Michal Zvěřina
Managing director
SMO holding a. s.

Rozhodnutí změnit původní informační systém na profesionální ERP systém Money S5 bylo zásadním krokem, jak našemu stavebnímu holdingu zajistit efektivní a otevřený nástroj pro řízení rozsáhlé firemní agendy. Díky přístupu společnosti K – system.CZ v průběhu implementace bylo možné rozšířit standardní funkčnost dodávaného systému o administraci firemních procesů, které jsou z pohledu naší provozní praxe klíčové. Jejich kvalitní služby mohu jenom doporučit.

Ing. Michal Dlabač
ředitel společnosti
Prohlédněte si případové studie projektů našich klientů
Případové studie
Vše
Implementace ERP
IT služby
Online prodej
Účetní služby
Vývoj aplikací
Vzdělávání
Webové stránky
#Implementace ERP
#IT služby
#Online prodej
#Vývoj aplikací
#Webové stránky
#Implementace ERP
#Účetní služby
#Vývoj aplikací
#Vzdělávání
#Implementace ERP
#IT služby
#Online prodej
#Implementace ERP
#IT služby
#Účetní služby
#Webové stránky
K-system v číslech
22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

ZŮSTAŇME V KONTAKTU

  S čím vám můžeme pomoci?
  Komu se máme ozvat?