Digitalizujte účetní procesy a ušetřete stejně jako Zebra Systems
31. 10. 2022

Společnost ZEBRA SYSTEMS je našim dlouholetým zákazníkem. Je předním českým distributorem bezpečnostních IT systémů. 

Firma nás oslovila s požadavkem plné automatizace účetních procesů. ZEBRA zpracovává přibližně 700 opakujících se poměrně složitých zahraničních dokladů měsíčně. Před nasazením Datariosu řešila účtování těchto dokladů do účetního systému pomocí externí účetní, která pracovala na poloviční úvazek a věnovala se výhradně zpracování této agendy. 

Zadání: 

Kompletně automatizovat zpracování nejvíce se opakujících příchozích dokladů. Načítat doklady z emailové schránky, vytěžit a kompletně zaúčtovat do Money S5 včetně vložení originálu faktury jako přílohy. 

Výsledek: 

Nasazení Datariosu kompletně odbouralo opakující se práci. Doklady se zpracovávají plně automatizovaně bez nutnosti zásahu účetní a to se 100 % garancí validity zaúčtovaných dat. 

Podle naší případové studie zde společnost ZEBRA SYSTEM uspoří ročně až 107 580,– Kč, což je o 40 % méně než při ručním zpracování. 

Chcete také ušetřit a přenechat Datariosu rutinní práci tak, jako to udělala ZEBRA SYSTEMS?  

Kontaktujte nás na www.datarios.cz a my Vám navrhneme individuální řešení.  

Oslovte nás, navrhneme Vám řešení pro Vaši společnost.
30. 09. 2022
Vedle dvou hlavních činností se firma zabývala implementací obchodních, prodejních a e-shopových systémů. A jak chcete nabízet e-shop, když si nedokážete vyzkoušet, jak reálně funguje?
05. 09. 2022
Již je to nějaký čas, kdy spatřil světlo světa náš projekt Datarios a s ním i jeho webové stránky. Od té doby se projekt neuvěřitelně posunul, má spoustu nových funkcí a jeho služby využívají klienti napříč různými obory. To bylo impulsem pro inovaci webových stránek. 
14. 08. 2022
Milovníci čápů. Pomalu ale jistě se prázdniny chýlí ke svému konci a brzy děti zasednou do školních lavic. Pro nás to znamená, že se ve stejném čase naši čápi vydají na dlouhou cestu do teplých krajin.
14. 07. 2022
V dubnu proběhlo papírové sloučení společnosti K-system.CZ a Falco Computer. Administrativa je za námi a nastal čas pro první společné setkání.
15. 06. 2022
V minulosti jsme dostali podnět k vytvoření webových stránek pro jeden pražský sportovní svaz. Během realizace jsme nasbírali mnoho zkušeností a poznali funkce a procesy, které se ve sportovních svazech a klubech využívají.
10. 06. 2022
Projekt Čápi Třebíč vznikl v souladu s novým brandem sportovní prodejny Fly stork v Třebíči. Prodejna je neodmyslitelně spojena s komínem, na kterém se čapí hnízdo nachází již více než 10 let.
01. 04. 2022
Uplynulý rok byl u nás plný změn. Kromě rozšíření obchodu se sportovním zbožím Flystork a vývojového boomu v Datariosu se nám naskytla příležitost, která se jen těžko odmítá.
Načíst další příspěvky
Už 22 let nás posouvají výzvy našich klientů
22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

Zůstaňte v kontaktu

    S čím vám můžeme pomoci?
    Komu se máme ozvat?