Odlet třebíčských čápů se blíží
Podzim se začne hlásit o své slovo
14. 8. 2022

Milovníci čápů. Pomalu ale jistě se prázdniny chýlí ke svému konci a brzy děti zasednou do školních lavic. Pro nás to znamená, že se ve stejném čase naši čápi vydají na dlouhou cestu do teplých krajin.

V letošním roce na třebíčském hnízdě proběhla jedna velká změna. Čápice Týna, která přišla o svého dlouholetého partnera Toma, si přivedla na hnízdo nového nápadníka.

Ten nás zprvu napínal, ale později se ukázal, jako ten nejlepší pan čáp pro hnízdoválovou královnu. Společně vyvedli 3 mladé čápy, kteří se mají velmi k světu a po tátovi Tondovi jsou velcí a vysocí.

Nejstarší vylíhnuté mládě Kvído opustilo hnízdo už v prvním srpnovém týdnu. Doufejme, že se Kvído přidal ke skupince, která se již vydala do svého zimního království.

Děkujeme, že jste s námi sledovali čápy, prostřednictvím webkamery, kterou umístili a spravují zaměstnanci firmy K-system.cz s.r.o., a budeme se společně celou zimu těšit, až se zase objeví v březnu zpět na hnízdě. www.capitrebic.cz

Přejeme všem čápům šťastný let!
Seznam příspěvků blogu
Přečtěte si, co je nového!
30. 09. 2022
Vedle dvou hlavních činností se firma zabývala implementací obchodních, prodejních a e-shopových systémů. A jak chcete nabízet e-shop, když si nedokážete vyzkoušet, jak reálně funguje?
05. 09. 2022
Již je to nějaký čas, kdy spatřil světlo světa náš projekt Datarios a s ním i jeho webové stránky. Od té doby se projekt neuvěřitelně posunul, má spoustu nových funkcí a jeho služby využívají klienti napříč různými obory. To bylo impulsem pro inovaci webových stránek. 
14. 07. 2022
V dubnu proběhlo papírové sloučení společnosti K-system.CZ a Falco Computer. Administrativa je za námi a nastal čas pro první společné setkání.
15. 06. 2022
V minulosti jsme dostali podnět k vytvoření webových stránek pro jeden pražský sportovní svaz. Během realizace jsme nasbírali mnoho zkušeností a poznali funkce a procesy, které se ve sportovních svazech a klubech využívají.
10. 06. 2022
Projekt Čápi Třebíč vznikl v souladu s novým brandem sportovní prodejny Fly stork v Třebíči. Prodejna je neodmyslitelně spojena s komínem, na kterém se čapí hnízdo nachází již více než 10 let.
01. 04. 2022
Uplynulý rok byl u nás plný změn. Kromě rozšíření obchodu se sportovním zbožím Flystork a vývojového boomu v Datariosu se nám naskytla příležitost, která se jen těžko odmítá.
Už 22 let nás posouvají výzvy našich klientů
22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

Zůstaňte v kontaktu

    S čím vám můžeme pomoci?
    Komu se máme ozvat?