Odlet třebíčských čápů se blíží
Podzim se začne hlásit o své slovo
14. 8. 2022

Milovníci čápů. Pomalu ale jistě se prázdniny chýlí ke svému konci a brzy děti zasednou do školních lavic. Pro nás to znamená, že se ve stejném čase naši čápi vydají na dlouhou cestu do teplých krajin.

V letošním roce na třebíčském hnízdě proběhla jedna velká změna. Čápice Týna, která přišla o svého dlouholetého partnera Toma, si přivedla na hnízdo nového nápadníka.

Ten nás zprvu napínal, ale později se ukázal, jako ten nejlepší pan čáp pro hnízdoválovou královnu. Společně vyvedli 3 mladé čápy, kteří se mají velmi k světu a po tátovi Tondovi jsou velcí a vysocí.

Nejstarší vylíhnuté mládě Kvído opustilo hnízdo už v prvním srpnovém týdnu. Doufejme, že se Kvído přidal ke skupince, která se již vydala do svého zimního království.

Děkujeme, že jste s námi sledovali čápy, prostřednictvím webkamery, kterou umístili a spravují zaměstnanci firmy K-system.cz s.r.o., a budeme se společně celou zimu těšit, až se zase objeví v březnu zpět na hnízdě. www.capitrebic.cz

Přejeme všem čápům šťastný let!
Seznam příspěvků blogu
Přečtěte si, co je nového!
01. 11. 2022
Jedním z našich produktů je Datarios, který automatizuje práci s doklady. Přečtěte si, jak firma Zebra Systems odbourala rutinní práci a ušetřila spoustu času i peněz.
30. 09. 2022
Vedle dvou hlavních činností se firma zabývala implementací obchodních, prodejních a e-shopových systémů. A jak chcete nabízet e-shop, když si nedokážete vyzkoušet, jak reálně funguje?
05. 09. 2022
Již je to nějaký čas, kdy spatřil světlo světa náš projekt Datarios a s ním i jeho webové stránky. Od té doby se projekt neuvěřitelně posunul, má spoustu nových funkcí a jeho služby využívají klienti napříč různými obory. To bylo impulsem pro inovaci webových stránek. 
14. 07. 2022
V dubnu proběhlo papírové sloučení společnosti K-system.CZ a Falco Computer. Administrativa je za námi a nastal čas pro první společné setkání.
15. 06. 2022
V minulosti jsme dostali podnět k vytvoření webových stránek pro jeden pražský sportovní svaz. Během realizace jsme nasbírali mnoho zkušeností a poznali funkce a procesy, které se ve sportovních svazech a klubech využívají.
10. 06. 2022
Projekt Čápi Třebíč vznikl v souladu s novým brandem sportovní prodejny Fly stork v Třebíči. Prodejna je neodmyslitelně spojena s komínem, na kterém se čapí hnízdo nachází již více než 10 let.
01. 04. 2022
Uplynulý rok byl u nás plný změn. Kromě rozšíření obchodu se sportovním zbožím Flystork a vývojového boomu v Datariosu se nám naskytla příležitost, která se jen těžko odmítá.
Načíst další příspěvky
Už 22 let nás posouvají výzvy našich klientů
22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

Zůstaňte v kontaktu

    S čím vám můžeme pomoci?
    Komu se máme ozvat?