Už 22 let nás posouvají
výzvy našich klientů
Jsme hrdí na naši prošlapanou cestu
Jak jsme v K-systemu začínali
KAŽDÁ VÝZVA NÁS POSOUVÁ MÍLOVÝMI KROKY DÁL
1993
Příběh velkomeziříčské firmy Falco computer se začal psát o něco dříve než K-system.CZ s. r. o. Nicméně zapálení do výpočetní techniky a informačních technologií bylo obdobné. Postupným vývojem firma během pár let vyrostla.
1999
Počátky budoucí firmy K-system.CZ s. r. o. začaly vznikat před více jak dvaceti lety. Tenkrát si mladý nadšenec do účetnictví Dušan založil účetní kancelář.
2001
Přelom milénia nám ve Falcu přináší nové příležitosti. K datovým kabelážím přidáváme slaboproudé technologie a vstupujeme na trh s elektroinstalacemi. Zavádíme ISO a vedle spokojenosti zákazníků máme i osvědčení jakosti.
2004
O pár let později postupně nastává doba odhazování kalkulaček a papírových účetních knih a přichází doba účetních programů. Vedle prodeje HW a SW začínáme nabízet školení pro uživatele účetního systému Money S3 a firmě je nás 5.
2005
Jsou nám malé naše kancelářské prostory, proto probíhá rozsáhlá rekonstrukce naší budovy a otevíráme pobočky obchodu. Trh si žádá být blíže našim zákazníkům.
2007
Vzniká s. r. o. a současně se stěhujeme do nového sídla. Tým posilujeme o vývojové oddělení a implementujeme první ERP informační systém Money S5.
2012
Nejprve pronajímáme a poté kupujeme novou budovu na Karlově, kde budou mít svůj prostor elektrikáři. Kvalitní pracovní zázemí je nezbytné pro naše odborníky.
2010 - 2020
Jdeme s dobou. Řešíme nové výzvy, plníme nestandartní přání našich klientů, vyvíjíme moduly k Money S5 s cílem maximálně zjednodušit práci našich klientů. Nabízíme pokladní systémy na míru a připravujeme na instalaci EET, aby tato povinnost byla o pár let později zrušena.
2018
Vysočina nám začíná být malá, tak otevíráme pobočku ve Zlínském kraji, konkrétně v Kroměříži.
2021
Po období absolutního růstu nejen u nás, ale i v ekonomice všeobecně přišla doba covidová. Ta nám paradoxně otevřela nové možnosti a vize. Již před ní jsme začali pracovat na digitalizaci účetnictví a firemních procesů.
2021
Falco computer s.r.o. se stává naší součástí. Pod novým vedením pokračujeme společně jako K-system.CZ s. r. o.
2022
Nad naši prodejnou a e-shopem cyklistiky a sportovního zboží Flystork jsme zprovoznili kameru, která snímá život čápů. Sledujte je s námi na www.capitrebic.cz
2023
Rozšiřujeme náš tým vývojářů pro Datarios. Tato námi vyvinutá aplikace pro digitalizaci a automatizaci účetnictví nám otevírá nové možnosti spolupráce se zajímavými klienty a řešení nadstandartních výzev a požadavků.
Jsme jeden tým!
Jsme odhodlaní dělat to, co nás baví.
Máme spoustu nových výzev a chceme zůstat pro naše zákazníky hrdými partnery.
Naši partneři
Záleží nám na dobročinnosti a sportu
KOHO PODPORUJEME?
HAPPY RUN
Charitativní běh, kterým nám dává smysl.
Dobrý anděl
Nadace pomáhající rodinám s dětmi v tíživé situaci.
Fotbalový klub Velké Meziříčí
Fotbalový klub Velké Meziříčí
Horácký hokejový klub Velké Meziříčí
Horácký hokejový klub Velké Meziříčí
Ski klub Velké Meziříčí
Ski klub Velké Meziříčí
Už 22 let nás posouvají výzvy našich klientů
22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

ZŮSTAŇME V KONTAKTU

    S čím vám můžeme pomoci?
    Komu se máme ozvat?