Virtuální operátor
Tesco mobile dává víc
#Vývoj aplikací
#Webové stránky
Mobilní aplikace virtuálního operátora
a online samoobsluha.
Jaký je náš příběh?

Pro společnost Tesco Mobile jsme realizovali mobilní a webovou samoobsluhu, díky které uživatel ovládá svůj účet. Realizovali jsme zakázky od grafického návrhu až po provoz aplikací, a následnou podporu. Následně jsme vytvořili nové webové stránky pro www.tescomobile.cz a www.simple.cz, kde jsme integrovali jednotné přihlášení pro web i samoobsluhu. Zákazník tak dostává personifikované nabídky v mobilní aplikaci, webové samoobsluze a také po přihlášení na webu.

Mobilní aplikace

Na začátku přišel požadavek modernizovat stávající Android aplikaci a následně připravit i verzi pro iOS. Začali jsme návrhem designu a aplikaci vyvíjíme na platformě Xamarin Forms, která umožňuje sdílení funkcionality mezi platformou Android a iOS a tím zrychlí vývoj i údržbu aplikace. Pro vývoj používáme Azure DevOps, která nám pomáhá při správě požadavků, sdílení zdrojových kódů a také při nasazení do jednotlivých obchodů. Do aplikace integrujeme moderní prvky, a tak naši uživatelé mohou např. využít přihlášení pomocí otisku prstu. Po přihlášení získají přehled o svém profilu, kreditu, hovorech a aktivovaných službách. Dále mohou dokoupit kredit pomocí kreditní karty. Jako bonus získávají zákazníci slevové kupony a možnost soutěžit o zajímavé ceny. Pokud potřebuje uživatel pomoci může využít integrovaného chatu s operátorem pomocí technologie Mluvii.

Webová samoobsluha

Zadáním bylo modernizovat stávající samoobsluhu a přidat funkce dostupné v mobilní aplikaci. Dále byl požadavek přinést propojení mezi samoobsluhou a webem www.tescomobile.cz, aby se zjednodušilo přihlášení uživatelů. Webová samoobsluha obsahuje většinu funkcí jako mobilní aplikace, a navíc je zde možnost stáhnout si daňové doklady k platbám.  Pro vývoj a nasazení jsme opět použili Azure DevOps. Pro klienta byl zvolen framework REACT, který umožňuje tvorbu moderních webových aplikací.

Webové stránky

Na základě naší předchozí spolupráce jsme pro společnost Tesco Mobile realizovali nové webové stránky. Vzhled stránek vycházel ze stávající koncepce, avšak s několika výraznými změnami. Protože se jedná o společnost, která pracuje s webovými stránkami téměř denně, zásadní výzvou pro nás byla jednoduchá a intuitivní administrace. Hlavní požadavek byl takový, aby si většinu úprav (vkládání novinek, reklamních sliderů, nabídku SIM karet apod.) mohl dělat zákazník sám, bez nutnosti našeho zásahu. Takto jsme celý projekt pojali. Webové stránky z různých míst spravuje několik administrátorů. Vytvořili jsme práva na míru každému z nich. Chtěli jsme zamezit tomu, aby se v práci vzájemně ovlivňovali a současně, aby správa webu byla pro každého z nich velice rychlá a jednoduchá.

50 000 uživatelů využívá náš web,
samoobsluhu a mobilní aplikaci
Co pro tesco mobile děláme?
Názor marketing managera na spolupráci?

Společnost K-system.CZ pro nás zajišťuje vývoj a provoz mobilních aplikací pro www.tescomobile.cz a www.simple.cz a podpůrné webové stránky. Záleží nám, aby naši zákazníci měli správy svých účtů rychle po ruce. Uživatelé mohou velice rychle a jednoduše monitorovat a spravovat své služby. Každý má okamžitý přehled o čerpání, může dokupovat datové balíčky nebo online dobíjet kredit. Se správou aplikaci i zapracovaní dalších funkcí jsme velice spokojeni, a to stejné můžeme říct i o administraci našich webových stránek.

Lada Franková
Marketing manager
TESCO MOBILE díky spolupráci
s námi zvýšil svůj obrat.
Přečtěte si další zkušenosti našich klientů.
Již 22 let vám pomáháme budovat byznys.
Co o nás říkáte?
#Implementace ERP
#Účetní služby
#Vývoj aplikací
#Vzdělávání
#Implementace ERP
#IT služby
#Online prodej
#Implementace ERP
#IT služby
#Účetní služby
#Webové stránky
Už 22 let nás posouvají výzvy našich klientů
22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

Zůstaňte v kontaktu

    S čím vám můžeme pomoci?
    Komu se máme ozvat?