Zálohovací systémy

1

Máte ve své firmě spousty dat a neradi byste o ně přišli?

2

Zálohujete svá data, ale váš systém je zastaralý?

3

Potřebujete mít přehled o tom, kde vaše data jsou?

Nabízíme vám řešení, s nímž se vám už nikdy neztratí ani jediný soubor!

Zálohování je důležité, ale ještě důležitější je obnova dat. Situace je rok od roku komplikovanější, objem zpracovávaných dat neustále narůstá a zvyšuje se i jejich přenos prostřednictvím sítí. Tuto skutečnost doprovází i zvyšování výkonnosti a maximálních objemů jak primárních úložišť, tak i systémů dalších úrovní.

Smyslem zálohování je získání dat pro případnou obnovu do požadovaného stavu a pro zajištění plynulého podnikání. Za důvody pro opětovné získání dat stojí např. nesprávné vstupy uživatelů, chyby softwaru, zcizení medií, úmyslné poškození, zničení úložného zařízení v důsledku nepředvídatelných jevů apod.

Zálohovat svá data je nutností, následné obnovení dat je pak životně důležité. V dnešní době existuje nepřeberné množství zálohovacích technologií a zálohovat data si dnes mohou i velmi malé organizace, např. i díky dostupnosti zálohování do cloudových služeb.

K zálohování dat využíváme nejmodernější technologie – zálohovací systémy Acronis a StorageCraft, kde zákazníkům poskytujeme komplexní a bezpečné zálohy všech souborů, aplikací a operačních systémů napříč všemi prostředími včetně virtuálních, fyzických, cloudových i mobilních.

Pokud chcete zálohovat svá data a nevíte jak, neváhejte se na nás obrátit.

Dlouhý Josef

dlouhy@k-system.cz

Napište mi, ozvu se Vám obratem

Zavřít menu