Sociální sítě

Ještě nemáte svůj účet na sociální síti?

Nebo máte, ale nestíháte se o něj starat?

Průměrný člověk tráví téměř 30 procent času, který je online na sociálních sítích. Právě proto vám může dobře cílená reklama v této oblasti přinést nemalý zisk.

A proč reklamy na sociálních sítích fungují?

Protože o sobě lidé na sociálních sítích sdělují spoustu informací, můžeme se jednoduše zaměřit na lidi, kteří mají podobné zájmy nebo chování jako vaši současní zákazníci a tím si najít nové klienty

Ty zákazníky, co navštívili váš web, ale nenakoupili, můžete znovu oslovit na sociální síti, přesvědčit je novými argumenty a vnuknout jim myšlenku, že by se jim hodil váš produkt.

Oslovujete své stávající zákazníky. Klientům, kteří na vašem webu již nakoupili, můžete připomenout, že by se jim některý z vašich produktů opět mohl hodit.

Máte širokou možnost zacílit přesně na tu skupinu, ať již stávajících nebo budoucích zákazníků, díky informacím získaným ze sociálních sítí.

Vaše reklama se zobrazuje mezi dalšími příspěvky oblíbených stránek a přátel. Pokud zvolíte takovou formu reklamy, obrázky a texty budou přirozené, tak vaše reklama nebude vypadat jako reklama a zákazníci budou na tuto nenásilnou formu dobře reagovat.

Tím, že reklamy na sociálních sítích nastavíte na správné skupiny potencionálních zákazníků, nebude vás to stát příliš finančních prostředků oproti jiným reklamním kanálům.

Objem finančních prostředků investovaných do reklamy na sociálních sítích si můžete přesně změřit a podle těchto informací budete mít dokonalý přehled o tom, o kolik vám tyto prostředky navýšily obrat.

Co udělat proto, abyste na sociálních sítích byli úspěšní?

Založit si firemní profil s jasnou představou o zisku

Vytvořit kvalitní obsah

Profil graficky upravit, aby zaujal na první pohled

Řídit dobře cílené reklamní kampaně

Komunikovat se svými fanoušky

Že na to nemáte čas, neumíte správně nastavit profil, naplnit kvalitní obsah, spustit reklamní kampaně a zacílit na ty skupiny, které chcete oslovit?

Neváhejte se na nás obrátit, všechnu tuto práci uděláme za vás a vy se budete už jen těšit ze zisku!

Malá Eva

mala@k-system.cz

Napište mi, ozvu se Vám obratem

Zavřít menu