O2 Czech Republic

Landing Page

Chcete ušetřit na povinném ručení? Společnost O2 ve spolupráci s Allianz pojišťovnou se rozhodla spustit akci na levnější povinné ručení. Týká se řidičů, kteří ročně najedou méně než 13 tis. kilometrů. Není to přímo web, ale jednoduchá stránka Landing Page, která má v úvodu okamžitý výpočet slevy po zadání přibližného počtu ujetých kilometrů. Pokud je sleva pro zákazníka zajímavá, okamžitě si může sjednat levnější online pojištění. Součástí LP jsou i modelové případy, kde se každý zákazník může ztotožnit s konkrétní situací.

 

Webové stránky

Realizovali jsme webové stránky pro vnitřní potřeby firmy. Jde o informativní web, kde si může každý zaměstnanec vybrat automobil podle svého vkusu a svých možností. Také se zde dozví odpovědi na případné otázky, proč si automobil pořídit tímto způsobem. Součástí webu jsou i zkušenosti majitelů půjčených automobilů. Protože jde o web, který má za úkol pouze informovat, další kroky musí zájemce o automobil udělat přes e-mail, kde mu příslušný pracovník požadavek během několika dnů vyřídí.

Webové stránky

Společnost O2 rozšiřuje své služby, jak pro své obchodníky, tak pro své zákazníky z řad podnikatelů. V nedávné době se rozhodla nabídnout svým partnerům pronájem osobních vozidel. Pro tuto službu nás oslovila s poptávkou návrhu webu, který by sloužil k těmto účelům. Požadavkem bylo, aby si mohl zákazník v přehledné nabídce vybrat vozidlo přesně podle svých představ, parametrů a ceny za pronájem vozidla. Neméně důležité bylo zodpovědět zákazníkovi případné otázky ke zvolenému operativnímu leasingu. Důležitou částí je nabídka skladových vozů, které jsou ihned k dispozici. Tyto weby jsou přehledné a zákazník si během chvilky může vůz zaparkovat do své virtuální garáže.