Prodej software Money S3, S4, S5

Vybírat software lze z nepřeberného množství ERP. Otázka výběru je chápána především z pohledu podnikové infrastruktury. To znamená, že pro dané podnikatelské aktivity je nutné zhodnotit požadovanou funkcionalitu, technologii zvoleného hardware, typ databáze a způsob komunikace. Jiné požadavky bude mít účetní firma s pěti zaměstnanci, jiné požadavky e-shop, o kterém předpokládáme, že se bude postupem času rozšiřovat a jiné požadavky výrobní firma s desítkami zaměstnanců. Připravili jsme pro vás přehled našich nabízených modelů, abychom vám umožnili výběr takového ERP, který vám bude vyhovovat a práce s ním bude potěšením, ne nutností.

Patří mezi nejrozšířenější ekonomické systémy pro malé i střední firmy v České i Slovenské Republice.

Ekonomický software Money S3 nabízí všechny potřebné moduly: podvojné účetnictví i daňovou evidenci, adresář, fakturaci, sklady, objednávky či mzdy. Navíc má i řadu dalších funkcí včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody a dalšími aplikacemi.

Vyniká mezi účetními programy přehledným a rychlým ovládáním a přívětivým vzhledem.

Účetní software Money S3 využívají zákazníci napříč všemi obory – od nákupu a prodeje až po výrobu a služby. Mezi jeho typické uživatele patří podnikatelé, drobní živnostníci, prodejci, poskytovatelé služeb, velkoobchodní řetězce, zemědělská družstva, strojírenské firmy a samozřejmě také účetní firmy.

Ekonomický systém Money S3 má samozřejmě také varianty pro neziskové organizace a školy. Všechny s velmi dobrým poměrem cena/výkon. Vyspělé účetní programy jako je ekonomický software Money S3 snadno rozšíříte užitečnými doplňky a moduly, například moduly Kniha jízd a Cestovní náhrady. Účetní firmy a profesionálové ocení modul Účetní analýzy pro snadné čištění salda či Účetní centrálu pro přenášení dokladů od klientů.

Podnikový informační systém Money S4 je ideální pro společnosti, které potřebují, aby se ERP přizpůsobilo jejich potřebám. Money S4 nabízí bohaté množství nastavení, snadné ovládání, kterému pomůže základní zaškolení, i rychlou instalaci informačního systému.

Informační systém podniku Money S4 ocení i společnosti, které požadují vlastnosti velkých ERP informačních systémů, ale v současnosti si nemohou dovolit investici v řádech statisíců korun. Pro vedení účetnictví a daňového poradenství jej využívají také větší účetní společnosti.

Money S4 vás potěší rychlým nasazením, na které stačí několik dní, i rychlým a bezpečným zpracováním dat uložených v SQL databázi. Uživatelé účetního programu Money S3, kteří časem potřebují robustnější informační systém podniku, oceňují plynulý přechod na Money S4.

Informační systém Money S5 je nejrychlejší  informační systém z řady účetních a ERP systémů Money.

MS SQL Server, špičkové technologie, maximální zabezpečení dat, dokonalé uživatelské prostředí a nadstandardní otevřenost zaručují okamžitý přístup ke klíčovým informacím, který tento ERP systém poskytuje pro řízení větších podniků.

ERP podnikový informační systém Money S5 je určený větším společnostem, které potřebují robustní, výkonné a bezpečné ERP řešení s vysokou mírou přizpůsobivosti při řízení individuálních firemních procesů. Řadu uživatelů proto tvoří i malé společnosti s velmi specifickými požadavky.

V ERP Money S5 najdete kromě účetních modulů také specializovaná řešení typická pro moderní systémy – business intelligence, Workflow apod., včetně řady speciálních modulů, které vám rádi vyvineme na zakázku přesně podle vašich představ. Díky architektuře informačního systému je nastavení na míru i u velmi složitých vnitrofiremních procesů rychlé a jednoduché.

Na to, jaké množství funkcí ERP Money S5 nabízí, se pozoruhodně snadno ovládá a čas věnovaný zaškolení nového uživatele je minimální. Pokud jste pracovali s Money S3 nebo S4, s přechodem nebudete mít problém už vůbec – všechny informační systémy rodiny Money si jsou navzájem podobné. Výhodou je i podobná logika ovládání jako u balíku MS Office. Nemusíte se tak složitě učit ovládat více programů, stačí vám ty stejné dovednosti!

Podnikový informační systém Money S5 disponuje rychlým kontextovým vyhledáváním – stačí prostě začít psát na klávesnici a informační systém automaticky zúží nabídku podle prvních písmen hledaného záznamu. Hledat lze i od konce, full-textově, nebo můžete využít filtry s bohatými možnostmi definice včetně operátorů ,AND” a ,OR”. S ERP Money S5 nebudete ztrácet čas zdlouhavým dohledáváním dat!

Pokud vás zaujala naše nabídka, nezbývá nic jiného, než nás kontaktovat a domluvíme si bezplatnou konzultaci.

Klouda Dušan

klouda@k-system.cz

Napište mi, ozvu se Vám obratem

Zavřít menu