ZÁKAZNICKÁ PODPORA PROJEKTU DATARIOS
Hledáme nového kolegu či kolegyni, které bude bavit komunikovat se zákazníky a pomůže nám s technickou zákaznickou podporou našeho projektu. Do týmu uvítáme i šikovné absolventy.

Co vás čeká:

Datarios je softwarový projekt, který vyvíjíme v Třebíči od roku 2017. Slouží pro automatizaci účetnictví. Jsme přesvědčeni, že automatizace a paperless, jsou tou správnou cestou, která ušetří našim zákazníkům čas a peníze. Více informací o projektu: www.datarios.cz

Počet našich zákazníků roste. Hledáme proto nového kolegu či kolegyni, které bude bavit komunikovat se zákazníky a pomůže nám s technickou zákaznickou podporou našeho projektu. Do týmu uvítáme i šikovné absolventy.

Hlavní náplní práce, bude pomáhat našim zákazníkům s jejich problémy. Například vysvětlit jak Datarios funguje, jak nastavit Datarios tak, aby plnil představy zákazníka, diagnostikovat chybu u zákazníka a předat jí programátorům

Jaké znalosti a dovednosti ideálně hledáme:

  • SŠ / VŠ
  • komunikativnost a empatický přístup k zákazníkům
  • analytické a logické uvažování
  • týmový hráč
  • pokročilá uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • samostatnost a pečlivost
  • chuť učit se nové věci a ochota pracovat v Třebíči

Výhodou bude:

  • už máš nějaké zkušenosti se zákaznickou podporou a testováním
  • orientuješ se v účetnictví
  • k zákazníkům umíš přistupovat s trpělivostí a pochopením😊
  • bude Tě bavit hledat bugy, které naši programátoři doladí

Co vám můžeme nabídnout:

  • přátelský kolektiv, na který se můžeš spolehnout
  • šéfa, který „kope“ za své kolegy
  • zaškolení a podpora od kolegů
  • možnost dalšího růstu a vzdělávání
  • motivující hodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • A HLAVNĚ PROJEKT, KTERÝ MÁ SMYSL
Pavlína Vacková, HR manager
Tel.: 776 649 006, e-mail: pavlina.vackova@k-system.cz
Načíst další kontakty
Už 22 let nás posouvají výzvy našich klientů
22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

ERP instalací

30+

ERP modulů

100+

aplikací a webů

22
let

zkušeností

200+

zákazníků

100+

30+

ERP modulů

100+

LÍBÍ SE VÁM K-SYSTEM?