Online marketing

Chcete o sobě dát vědět a prosadit se na Internetu? Předpokladem úspěšného podnikání v online prostředí je internetový marketing.

Dobře nastavený marketing vám přivede a udrží zákazníky, zvýší prodeje a dostane vaši značku do širšího povědomí lidí. Pokud máte webové stránky, e-shop a chcete zvýšit počet návštěv a s tím spojených prodejů, nabízíme vám naše služby. Provedeme analýzu Vašeho návrhu a vytvoříme Vám vhodné kampaně podle vašich požadavků na základě vašeho rozpočtu.

S čím vám pomůžeme?

PPC reklama

Česky “placeno za proklik” je nejrozšířenější formou online reklamy. Zobrazuje se ve výsledcích hledání určitých slov nejčastěji na sítích Google a Seznam a platí se až po kliknutí na váš inzerát. Je to jedna z nejefektivnějších forem reklamy, protože platíte až za návštěvníky, kteří cíleně hledají vaše produkty. PPC reklama může mít různou podobu – textový inzerát, banner, video apod. Kampaně vedeme tak, abychom zaručili návratnost investic, zajistíme správné nastavení účtů v PPC systémech a hlídáme nastavení limitů díky postupnému dobíjení kreditu v každém vyhledávači.

Je zkratka anglických slov “Search Engine Optimalization”, česky můžeme říct, že je to soubor metod, které přispějí k tomu, aby vás klienti viděli a snadněji našli v internetových vyhledávačích. Optimalizací internetových stránek, především jejich atraktivitou a přehledností zlepšíme nastavení vašeho webu i e-shopu, uživatelskou přívětivost, zvýšíme konverze a vše odladíme a nastavíme tak, aby vám PPC kampaně a SEO přinášely maximální možný zisk. Důsledně sledujeme návratnost vložených investic do internetového marketingu.

SEO

Analýza stránek

Chcete vědět, na koho cílit vaši reklamu? Zajistíme vám sledování návštěvnosti napojením na službu Google Analytics, kde budete mít přehled o návštěvách vašich webových stránek. Můžete monitorovat pohyb lidí na webu a jejich chování. Díky tomuto nástroji můžete zjistit, jak na tom váš web nebo e-shop skutečně je a nevyskytují se v něm místa, které vás zbytečně připravují o zákazníky.

Sociální sítě jsou fenoménem dneška a jeden z nejsilnějších komunikačních kanálů. Za největší sociální síť můžeme považovat Facebook, který má jen v ČR něco kolem třech milionů aktivních uživatelů. Sociální sítě jsou lidskou databází, která shromažďuje velké množství parametrů o každém jeho uživateli. Díky těmto informacím jsme schopni cílit kampaně na lidi se zájmem o určité oblasti. Dalším úspěšným rysem sociálních sítí je atraktivita obsahu. Pokud máme poutavý a stále aktuální obsah, získáváme velký zásah díky následným LIKE nebo sdílením.

Využijeme naše znalosti v oblasti online marketingu a navrhneme vám:

  • Založení profilu, pokud ho nemáte
  • Úspěšnou online kampaň
  • Nové sledující pro váš profil
  • Zvýšení návštěvnosti vašich stránek
  • Posílení vaší značky
  • Větší počet objednávek

Sociální sítě

Možností online marketingu na internetu je nepřeberné množství. Pokud uvažujete o tom, že chcete své zboží nebo služby propagovat tímto způsobem, neváhejte nás kontaktovat.

Navrhneme pro vás tu nejlepší variantu.

Malá Eva

mala@k-system.cz

Napište mi, ozvu se Vám obratem

Zavřít menu