Jak je patrné z historie společnosti, jsme ryze česká firma, která již více jak 15 let působí na trhu informačních technologií. Zaměřujeme se na vývoj a implementaci softwarových řešení, elektronické pokladny a pokladní systémy a správu informačních technologií. Naše činnost jsme během uplynulých let rozšířili o vedení účetnictví a daňové evidence, zabýváme se pořádáním rekvalifikačních kurzů a školení a provozujeme internetový obchod.

Náš tým má převážně 32 kmenových zaměstnanců, kteří kladou vysoké nároky na kvalitu technického řešení, používají nejmodernější technologie, neustále si zvyšují kvalifikaci a odbornost, dbají na vysokou úroveň komunikace se zákazníky a snaží se maximálně porozumět vašim požadavkům.

Našimi zákazníky jsou zejména privátní firmy všech velikostí, úřady a vzdělávací zařízení. Dlouhodobá spolupráce  s našimi klienty je pro nás výrazem důvěry. Více informací uvádíme v našich referencích.

Historie společnosti

1999

Začínáme

Dodavateli sami sobě

Počátkem roku 1999 zakládáme fyzickou osobu působící v oboru vedení účetnictví a daňového poradenství. Hned v počátku podnikání jsme řešili výběr dodavatelů v oblasti HW a SW. A protože nikdo nesplnil naše požadavky, stali jsme se dodavateli sami sobě a rozšířili tak svoji činnost i na tuto oblast.

2003

Rozšiřujeme tým

… a nabízíme školení

Nastává doba, kdy účetní odhazují papírové účetní knihy a kalkulačky a chtějí své účetnictví řešit v účetních programech. Proto rozšiřujeme náš tým a kromě prodeje HW a SW nabízíme školení pro uživatele účetního systému Money S3.

2007

Je z nás s.r.o.

Stěhujeme se do nového sídla

Tento rok byl plný změn. Zakládáme právnickou osobu K-system.CZ s. r. o., stěhujeme se do nového sídla společnosti, posilujeme náš tým o vývojové oddělení a implementujeme první ERP informační systém Money S5.

2009

Prodáváme přes internet

nabízíme vytvoření webových aplikací

Nově nabízíme vytvoření webových aplikací, především e-shopu. A abychom měli dokonalé zkušenosti, zakládáme vlastní e-shop a kamennou prodejnu se zbožím pro sport a volný čas. Modernizujeme školící prostory a nabízíme školení nejen v oblasti IT, ale i z dalších oborů.

2013

Vyvineme a nainstalujeme

… i pokladní systémy na míru

Jdeme s dobou, a proto náš tým řeší nové výzvy. Každé nestandardní přání našich klientů je pro nás novým impulsem k práci. Vyvíjíme moduly k Money S5 s cílem zjednodušit práci v systému. Nově nabízíme pokladní systémy na míru a naše zákazníky připravujeme na instalaci EET.

2017

Pořád rosteme

Komplexní služby zákazníkům

Za 15 let působení na trhu jsme desetkrát větší. Poskytujeme komplexní služby zákazníkům z různých oborů a neustále se v naší práci zdokonalujeme.

Naši partneři

Od roku 2000 jsme partnerem Cígler Software při prodeji jejich produktů Money a pokladních systémů. Jsme několikanásobní partneři a prodejci roku.

Nabízíme kompletní řešení a technologie Microsoft vč. vývoje aplikací.

Jsme partneři při prodeji produktů Office 365.

Certifikace a ocenění