Bravurně jsme si poradili s vývojem aplikace pro Tesco Mobile

Tesco Mobile

Náš tým vývojářů perfektně splnil zadání společnosti Tesco Mobile, když vyvinul tu nejlepší aplikaci, jakou můžete mít u mobilního operátora.

Předplacenou kartu si pořizujete, pokud se nechcete vázat smlouvou, platit jen za skutečně odebrané služby a chcete mít vše pod kontrolou. A proč k takové službě nevyužít aplikaci od Tesco Mobile a získat ještě spoustu dalších výhod?

Naše aplikace pro Tesco Mobile je založena na jednoduchosti a funkčnosti uživatelského rozhraní. V aplikaci okamžitě vidíte výši svého kreditu, dle potřeby můžete aktivovat a měnit služby, jak vám v danou chvíli vyhovují a jsou pro vás výhodné. Své využívané služby si můžete kdykoliv zpětně prohlédnout a jednoduše kontrolovat svůj kredit. Kredit je možné si kdykoliv dobít pomocí kreditní karty. Nemusíte nikam chodit nebo telefonovat.

Ale to není všechno. Aplikace nabízí i další výhody. Je propojená s vaší clubcard a poskytuje vám spoustu dalších výhod a slev. Máte neustále k dispozici slevové kupony, které můžete u společnosti Tesco využít a tím ušetříte spoustu peněz. Navíc Vám budou jako věrnému zákazníkovi poskytnuty další slevy a výhody, jako třeba na dobíjení kreditu.

Aplikace se zanedlouho dočká i dalšího rozšíření především na operační systém iOS, čtečku otisku prstů a další. Máme v rukávu spoustu dalších nápadů, tak nás sledujte, ať se dozvíte víc.

Zavřít menu